Black Adam

img0
1

Black Adam, DC Comics karakterleri arasında yer alan ve dünya genelinde hayran kitlesi bulunan bir süper kahraman. Black Adam karakteri, Shazam! filminin dünya genelinde başarılı bir gişe yapması sonrasında sinema dünyasına giriş yapacak. Filmde başrolü Dwayne "The Rock" Johnson üstlenmektedir.

Kahramanın Şafağı filminin son sahnesinde, Justice Society of America üyelerine karşı savaşan Black Adam'i canlandırmak için Dwayne Johnson seçilmiştir. Bununla birlikte Black Adam, Shazam karakterinin ezeli düşmanıdır ve bir anti-kahraman olarak tanımlanmaktadır.

Filmde, Dwayne Johnson'a eşlik edecek birçok önemli oyuncu yer almaktadır. Aldis Hodge, Hawkman rolünde yer alacakken, Noah Centineo ise Atom Smasher karakterini canlandıracaktır. Quintessa Swindell, Cyclone rolünde yer alırken, Pierce Brosnan ise Doctor Fate karakterini canlandıracaktır.

Filmin yönetmenliğini Jaume Collet-Serra üstlenmektedir. Yönetmen daha önce Jungle Cruise, The Shallows ve Orphan gibi filmlerde çalışmıştır. Filmin senaryosunu ise Adam Sztykiel, Rory Haines ve Sohrab Noshirvani yazmıştır.

Black Adam, süper kahraman filmlerine ilgi duyanlar için oldukça heyecan verici bir yapım olacak gibi görünüyor. Dwayne Johnson'ın canlandıracağı karakteri filmi daha da merak uyandırıcı hale getiriyor. Ayrıca, filmin kadrosunda yer alan diğer başarılı oyuncular da, filmi daha da ilgi çekici hale getirmektedir.

Black Adam Filmi Oyuncuları

Black Adam, DC Comics evreninde Shazam karakterinin baş düşmanı olarak bilinen ve sonunda kendi filmiyle seyirciyle buluşan bir anti-kahramanın hikayesini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerin çeşitliliği ve başarısı, filmin heyecanını arttırmaktadır.

Filmin başrolünde, efsanevi aktör ve WWE yıldızı Dwayne "The Rock" Johnson yer almaktadır. Johnson, Black Adam karakterinin yaratıcısı olan ve film yapım sürecine de katkıda bulunan Geoff Johns ile birlikte yapımcılığı da üstlenmektedir. Johnson,  karakterine hayat vermek için hazırlıklarına çok özen gösterdi.

Marwan Kenzari,  filmde "Birleşik Krallık" karakterini canlandıracaktır. Sarah Shahi, "İshmael" karakterine hayat verecek ve filmin kadın oyuncularından biri olacaktır. Aldis Hodge ise "Hawkman" karakterini canlandıracak. Bununla birlikte Hodge, kendine özgü oyunculuk tarzı ile seyirciyi etkilemeyi başaran başarılı bir aktördür. Quintessa Swindell, "Cyclone" karakterini canlandıracak. Pierce Brosnan ise "Doctor Fate" karakterini canlandıracak ve filmin tecrübeli oyuncularından biri olacak. Noah Centineo ise Atom Smasher karakterini canlandıracak ve genç oyunculuk başarısıyla dikkatleri üzerine çekecek.

Bu güçlü kadro, filmin büyük bir etki yaratacağının bir göstergesi olarak görülebilir. Ayrıca filmin yönetmenliğini de üstlenen Jaume Collet-Serra, tecrübesiyle de ön plana çıkan bir isimdir.

 

Tür: Aksiyon, Macera

Fragmanı İzle
Arka plan
Sevebileceğin Filmler Burada ;)