Seçenekler
  • Seçenek 01

    Türkçe

    Setfilmizle

    HD

    ONLİNE İZLE

Fall Full Hd İzle

img0
2023 HD 2s 10dk 159

'Fall' Güz bir 2022 hayatta kalma gerilim filmi yöneten ve birlikte yazan Scott Mann ve Jonathan Frank. Başrollerinde Grace Caroline Currey, Virginia Gardner, Mason Gooding ve Jeffrey Dean Morgan2.000 fit (610 m) yüksekliğindeki bir televizyon yayın kulesine tırmanan ve zirvede mahsur kalan iki kadın hakkındadır.

En iyi arkadaşlar Becky ve Hunter, Becky'nin temelini kaybeden ve ölümüne düşen kocası Dan ile bir dağa tırmanıyorlar. Yaklaşık bir yıl sonra Becky tırmanmayı bıraktı ve alkolik oldu. Kendisini babası James'ten uzaklaştırdı çünkü Dan'in onun için doğru adam olmadığını öne sürdü. Dan'in ölüm yıldönümünden hemen önce Hunter, onu çölde hizmet dışı bırakılan 2.000 fit (600 m) B-67 TV Kulesine tırmanmaya davet eder ve burada Dan'in küllerini bir şifa biçimi olarak dağıtabilir. Becky başlangıçta reddeder, sonra fikrini değiştirir ve gitmeyi kabul eder, böylece sonunda Dan'in ölümünden devam edebilir.

Ertesi gün Hunter ve Becky gelir ve kulenin tepesindeki küçük bir platforma ciddi şekilde aşınmış bir merdiveni başarıyla tırmanırlar, burada Becky külleri saçar ve sonunda Dan'in gitmesine izin verir. Ancak inişlerine başladıklarında merdiven kırılır ve onları bir sonraki sağlam bölümün birkaç yüz fit yukarısına ve yerden yaklaşık 2.000 fit yükseğe çıkarır. Dahası, suları ve küçük bir dronu olan sırt çantası, iplerinin ulaşamayacağı bir iletişim çanağına düştü.

Uzak konuma rağmen, Hunter ilk başta acil servislerin merdivenin kazasını fark edeceğinden emindir, ancak yardım asla gelmez. Cep telefonlarını kullanmaya çalışıyorlar, ancak iletişim çanağından gelen radyo parazitinin sinyali engellediğinden şüpheleniyorlar. Hunter, telefonunu ayakkabılarından birine paketleyerek ve parazitin menzilinden çıkararak yardım için bir mesaj göndermeye çalışır, ancak mesaj iletilmeden önce yere çarptığında telefon yok edilir.

Çift daha sonra yakındaki bir karavanda kamp yapan iki adamı fark eder ve boşuna dikkatlerini çekmeye çalışır. Hava kararana kadar beklerler ve direkteki acil durum kutusunda buldukları bir işaret fişeği ateşlerler. Adamlar bunu görüyor ama onlara yardım etmek yerine Hunter'ın aracını çalıp kaçıyorlar.

Gece çöktüğünde Becky, Hunter'ın bileğinde bir dövme fark eder: Fall filminde Dan'in Becky'ye onu sevdiğini söylemek için kullandığı sayısal bir kod olan "1-4-3". Hunter, Becky ve Dan'in düğününden kısa bir süre önce sona eren dört aylık bir ilişkiyi gözyaşlarıyla itiraf eder, ancak Becky özürlerinden etkilenmez. Ertesi gün, kefaret olarak Hunter sırt çantasını almak için aşağı iner, ancak neredeyse ölümüne düşer. Bu süreçte elini yaralar, ancak ipi çantaya başarıyla bağlar ve Becky, hem Hunter'ı hem de sırt çantasını yukarı çekmek için kalan tüm gücünü kullanmak zorunda kalır. Becky, drone'u şarj etmek için kulenin uyarı ışığını kullanır ve birkaç mil ötedeki yardım için yazılı bir mesajla yakındaki bir lokantaya gönderir, ancak bir kamyon çarpar ve yok edilir.

 

Tür: Aksiyon, Gerilim, Korku

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sevebileceğin Filmler Burada ;)