Seçenekler
 • Seçenek 01

  Türkçe

  Videoseyred

  HD

  ONLİNE İZLE
Arka plan

Galaksinin Koruyucuları 2 / Guardians of the Galaxy Vol. 2

img0
2017 HD 2h 17m 77

Galaksinin Koruyucuları 2, Marvel Comics'in sevilen süper kahramanlarının devam filmi olarak 2017 yılında vizyona girmiştir. Filmin yönetmenliğini yine James Gunn üstlenmiştir ve başrollerinde Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel ve Bradley Cooper yer almaktadır.

Filmin konusu, Galaksinin Koruyucuları ekibinin yeni maceralarını konu almaktadır. Peter Quill, Gamora, Drax, Rocket ve Groot, yeni bir tehditle karşı karşıyadırlar ve bu sefer düşmanları güçlü bir tanrıdır. Yeni üye Mantis ve eski düşmanları Yondu ile birlikte, ekibimiz hem kendilerini hem de tüm galaksiyi kurtarmak için mücadele verirler.

Galaksinin Koruyucuları 2, her şeyden önce eğlenceli bir film. Müzikleri, karakterleri, mizahı ve aksiyon sahneleriyle izleyicileri kendine çeken bir yapım. Filmde, her bir karakterin öyküsü ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta ve bu da filmi daha derinleştirmektedir. Ayrıca, filmin görsel efektleri de oldukça etkileyici ve büyüleyici.

Eğer macera, mizah ve aksiyon dolu bir film izlemek istiyorsanız, Galaksinin Koruyucuları 2'yi kesinlikle kaçırmamalısınız.

Muhteşem Karışık Kaset 2'den fona yayılan tinılara kulak verin, Marvel Stüdyoları Galaksinin Koruyucuları 2'de, evrenin en uzak noktalarına yolculuk eden ekibin maceralarına devam ediyor. Koruyucular, Peter Quill'in gerçek ebeveynlerinin gizemini çözerken yeni oluşan ailelerini bir arada tutmak için savaşmak zorunda. Eski düşmanlar yeni dostlara dönüşür ve Marvel Sinematik Evreni genişlemeye devam ederken klasik çizgi roman karakterleri yardımlarına koşar.

Galaksinin Koruyucuları 2 Oyuncuları Hakkında

Galaksinin Koruyucuları 2, Marvel Comics'in sevilen süper kahramanlarının devam filmi olarak 2017 yılında vizyona girmiş bir yapım. Filmin başrollerinde şu ünlü oyuncular yer almaktadır:

 • Chris Pratt: Peter Quill / Star-Lord karakterini canlandırmaktadır. Quill, Galaksinin Koruyucuları'nın lideridir ve maceracı bir kumarbazdır.

 • Zoe Saldana: Gamora karakterini canlandırmaktadır. Gamora, yeşil tenli bir savaşçıdır ve Thanos'un evlatlığıdır.

 • Dave Bautista: Drax karakterini canlandırmaktadır. Drax, mizah anlayışı olmayan ama güçlü bir savaşçıdır.

 • Vin Diesel: Groot karakterinin seslendirmesini yapmaktadır. Groot, ağaç benzeri bir varlıktır ve sadece "Ben Groot" diye konuşabilmektedir.

 • Bradley Cooper: Rocket karakterinin seslendirmesini yapmaktadır. Rocket, konuşan bir rakundur ve aynı zamanda silah uzmanıdır.

Ayrıca, filmin kadrosunda Karen Gillan (Nebula), Michael Rooker (Yondu), Pom Klementieff (Mantis), Sylvester Stallone (Stakar Ogord) ve Kurt Russell (Ego) gibi ünlü isimler de yer almaktadır. Her bir karakter, filmdeki hikayeye ve aksiyon sahnelerine kendi özellikleriyle katkıda bulunmaktadır. Bu başarılı oyuncuların performansları sayesinde izleyicilere unutulmaz bir süper kahraman deneyimi sunmaktadır.

Yönetmen: James Gunn

Tür: Aksiyon, Bilim-Kurgu, Macera

Oyuncular: Chris Pratt, Karen Gillan, Zoe Saldana

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sevebileceğin Filmler Burada ;)