Seçenekler
  • Seçenek 01

    Türkçe

    Ok

    HD

    ONLİNE İZLE
Arka plan

Indiana Jones ve Kader Kadranı Full HD İzle

img0
2023 HD 2s 3dk 240

Indiana Jones ve Kader Kadranı, 1989 yılında Steven Spielberg'in yönetmenliğinde çekilmiş, heyecan ve macera dolu bir film. Ünlü arkeolog Indiana Jones'un maceralarına odaklanan yapım, kayıp bir kadranın peşinde koşan Jones'un yaşadığı olayları konu alıyor.

Filmde, Indiana Jones, Kader Kadranı adı verilen gizemli bir arkeolojik eserin peşine düşer. Bu eserin birçok kişi için önemi vardır ve Nazi ajanları da Jones'u takip ederek kadranı ele geçirmek istemektedir. Ancak Jones, Nazi ajanlarından bir adım önde olup kadranı bulmak için her türlü zorluğa göğüs germek zorundadır.

Harrison Ford'un başarılı oyunculuğu ve Steven Spielberg'in yönetmenliğiyle ortaya çıkan Indiana Jones ve Kader Kadranı, aksiyon, macera ve gizem dolu sahneleriyle seyirciyi kendine hayran bırakıyor. Filmin özellikle tarihe meraklı olanlar ve macera sevenler tarafından ilgiyle izleneceği kesin.

Indiana Jones serisinin en unutulmaz yapıtlarından biri olan Indiana Jones ve Kader Kadranı, zamanın ötesinde bir macera sunuyor. Eğer siz de unutulmaz bir film deneyimi yaşamak istiyorsanız, bu yapımı mutlaka izlemelisiniz.

Yönetmen: Characters Philip Kaufman, George Lucas, James Mangold

Tür: Aksiyon, Fantastik, Macera

Oyuncular: Boyd Holbrook, Ethann Isidore, Harrison Ford, Mads Mikkelsen, Olivier Richters, Phoebe Waller-Bridge

Fragmanı İzle
Yorumlar
Sevebileceğin Filmler Burada ;)