Kingsman: Altın Çember

img0
2017 2h 21m 6

Kingsman: Altın Çember, Matthew Vaughn'un yönettiği ve Mark Millar ve Dave Gibbons tarafından yaratılan Kingsman çizgi roman serisine dayanan bir aksiyon-komedi filmidir. Filmin ana karakteri, ilk filmde olduğu gibi, Taron Egerton tarafından canlandırılan Eggsy'dir. Eggsy, Kingsman ajanlarından oluşan gizli bir örgüt olan Kingsman'ın son kalan üyeleriyle birlikte, bu kez dünya genelinde bir tehditle karşı karşıya kalır. Tehdit, Poppy adlı uyuşturucu kartelinin lideri tarafından yönetilen bir suç örgütüdür.

Film, birçok ünlü oyuncunun rol aldığı bir ensemble kadrosuna sahiptir. Colin Firth, Eggsy'nin mentoru Harry Hart olarak geri dönerken, Channing Tatum, Halle Berry ve Jeff Bridges gibi yeni karakterler de filme katılıyorlar. Pedro Pascal, Poppy'nin sağ kolu olan Whiskey rolünde, Julianne Moore Poppy olarak ve Elton John ise kendisini canlandırarak önemli rollerde yer alıyorlar.

Kingsman: Altın Çember, bol miktarda aksiyon ve komedinin yanı sıra, modern bir James Bond hikayesi olarak da görülebilir. Filmin yaratıcıları, ilk filmin başarısını devam ettirmek için klasik ajan filmlerinin unsurlarını kullanmışlar ve yeni karakterlerle hikayeyi genişletmişlerdir. Filmin yüksek prodüksiyon değeri, etkileyici aksiyon sahneleri ve ünlü oyuncuları, izleyicilere heyecan verici bir deneyim sunuyor.

Merkezleri yok edildikten ve dünya rehin alındıktan sonra, Kingsman ajanları bir kez daha harekete geçmek zorundadır. Araştırmaları sonucu Amerika’daki bir casus teşkilatının varlığından haberdar olurlar. Statesman olarak bilinen bu teşkilat da kendilerinin teşkilatıyla aynı dönemde kurulmuştur. Bu iki elit teşkilat; acımasız, ortak düşmana karşı beraber hareket eder. Dünyayı kurtarmak Eggsy için artık bir alışkanlık haline gelmiştir.

Kingsman: Altın Çember Filmi Oyuncuları Hakkında

Kingsman: Altın Çember, ünlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken bir aksiyon-komedi filmidir. Filmin başrolünde, Kingsman örgütünün genç ajanı Eggsy rolünde Taron Egerton yer almaktadır. Filmin diğer başrol oyuncuları arasında, Mark Strong, Julianne Moore, Halle Berry, Channing Tatum ve Jeff Bridges gibi ünlü isimler bulunmaktadır.

Mark Strong, ilk filmde olduğu gibi Kingsman örgütünün teknoloji uzmanı Merlin rolünde yer almaktadır. Julianne Moore, kötü karakter Poppy Adams rolüyle karşımıza çıkarken, Halle Berry, CIA ajanı Ginger Ale karakterini canlandırmaktadır. Channing Tatum ise, Amerikan Gizli Servis ajanı Tequila rolünde izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Jeff Bridges ise, Kingsman örgütünün Amerikan muadili olan Statesman'in lideri Champ karakterini canlandırmaktadır.

Ayrıca, bir önceki filmde de yer alan Colin Firth, Harry Hart rolüyle geri dönmüştür. Kingsman: Altın Çember, ünlü oyuncu kadrosuyla göz dolduran bir yapım olup, keyifli bir aksiyon-komedi deneyimi sunmaktadır.

Tür: Aksiyon, Exxen, Komedi, Macera

Fragmanı İzle
Arka plan
Sevebileceğin Filmler Burada ;)